Close

EKOizolacje – Autoryzowany Wykonawca Crossin Insulations

  • Start
  •  / 
  • Aktualności
  •  / 
  • EKOizolacje – Autoryzowany Wykonawca Crossin Insulations

W marcu 2018 roku firma EKOizolacje dołączyła do grona Autoryzowanych Wykonawców Crossin® Insulations. Marka Crossin® to innowacyjna linia produktów poliuretanowych przeznaczonych do izolacji termicznej i akustycznej obiektów mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych i innych. Pianki poliuretanowe Crossin® to niewątpliwie jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dostępnych obecnie na rynku.

Dla nas uzyskanie autoryzacji Crossin® Insulations jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług. Jako jedyna firma na Podkarpaciu spełniliśmy wymagania stawiane autoryzowanym wykonawcom marki Crossin® Insulations (lista firm posiadających autoryzację). Jesteśmy usatysfakcjonowani faktem, że kolejny producent pian poliuretanowych postawił na nasz zespół, w którym wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz skrupulatność wykonawcza jest wartością nadrzędną

Wymiernym efektem otrzymania powyższej autoryzacji z pewnością będzie zadowolenie klienta końcowego, który otrzyma produkt oraz usługę najwyższej jakości. Gwarantujemy, że wykonane przez nas ocieplenia poddaszy, stropów czy fundamentów przy wykorzystaniu produktów Crossin® będą doskonałą inwestycją w domach klientów indywidualnych i nie tylko.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

facebook
telefon do firmy EKOizolacje