Firma EKOizolacje

  • 10 lat na rynku izolacji
  • Ponad 4000 realizacji
  • Ocieplenia obiektów specjalnych
  • Najwyższa kultura pracy
  • Autoryzowany Wykonawca marki Crossin®

Firma EKOizolacje istnieje na rynku izolacji natryskowych od ponad dziesięciu lat. W tym czasie zaufało nam tysiące klientów będących inwestorami prywatnymi oraz podmiotami gospodarczymi. Jesteśmy jedną z największym firm wykonujących izolacje natryskowe pianką PUR w Polsce południowo-wschodniej. Prowadzimy prace przy najbardziej skomplikowanych obiektach mieszkalnych, przemysłowych, sakralnych, obiektach użyteczności publicznej i innych. Z naszych umiejętności korzystają nie tylko klienci krajowi – ocieplaliśmy obiekty w Słowacji, Czechach, a także w Austrii.

Zespół monterów firmy EKOizolacje

Kompetentna Kadra

Nasza ekipa to doświadczeni monterzy, którzy odznaczają się profesjonalizmem oraz wysoką kulturą pracy. Większość z nich to uznani fachowcy – niejednokrotnie prowadzą szkolenia z natrysku piany w różnych częściach kraju. To ludzie, którzy są na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi z zakresu izolacji natryskowych.

Autoryzowany Wykonawca Crossin®

Jako jedyna firma na Podkarpaciu posiadamy autoryzację marki Crossin®. Autoryzacja przyznawana jest podmiotom spełniającym szereg określonych wymogów – firma EKOizolacje spełnia je wszystkie!

Certyfikat
Zadzwoń