Izolacje Obiektów
Przemysłowych i Rolniczych
Pianką PUR

Izolacje w przemyśle lub rolnictwie?
Wybierz piankę PUR!

 • Wybierz izolację pianą PUR
 • Wybierz EKOizolacje
 • Opinie o nas

Izolacje natryskową pianką PUR to obecnie najczęściej wybierana metoda przy termo- i hydroizolacji wszelkich obiektów przemysłowych oraz rolniczych, wielkopowierzchniowych, dachów płaskich, rur, systemów przemysłowych i wielu innych elementów wymagających solidnej, skutecznej i trwałej izolacji. Idealnie szczelna, jednorodna i trwała warstwa piany PUR doskonale zabezpiecza wszelkie elementy infrastruktury przemysłowej. Wybierając naszą firmę do montażu izolacji natryskowej możesz liczyć na profesjonalną aplikację najlepszych pianek PUR, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

EKOizolacje to ekipa monterów w trzech niezależnych zespołach wykonujących izolacje natryskowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce południowo-wschodniej wykonujemy zaawansowane prace przy najbardziej wymagających obiektach. Na swoim koncie mamy ocieplenia kilku kościołów, izolacje zbiorników dla przemysłu spożywczego i metalurgicznego, ocieplenia domów drewnianych, hydroizolacje wielkopowierzchniowych dachów płaskich. Posiadamy umiejętności i doświadczenie z których skorzystało tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Polsce, ale również za granicą – ocieplaliśmy pianką PUR obiekty w Słowacji, Czechach oraz Austrii. Ty także możesz skorzystać z naszych usług!

Firma ocieplała nam lekki strop. Przyjazd w ustalonym terminie. Byłem pozytywnie zaskoczony czasem wykonania. Dobry kontakt, pracownicy zostawili po sobie porządek. Polecam.

Bartosz Lipiński

Korzystałem z usługi ocieplania fundamentów. Prace ociepleniowe wykonano bardzo sprawnie i profesjonalnie. Właściciel wytłumaczył cały proces i odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo polecam.

Szymon

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z ta firma. Rzetelnie wykonane i profesjonalizm na każdym kroku.

Norbert Janiszowski

opinie

Opinie klientów

google.com

opinie

Opinie klientów EKOizolacje

oferteo.pl

Tak Działamy

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny

Pomiar na miejscu inwestycji

Pomiar

Przyjedziemy na miejsce i dokonamy pomiarów

Doradztwo w izolacji

Doradztwo

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie

Montaż izolacji PUR

Montaż

Wykonamy profesjonalny natrysk piany PUR

Izolacje przemysłowe i rolnicze pianką PUR

Najlepsze materiały

Do izolacji obiektów przemysłowych i rolniczych stosujemy zamknięto-komórkowe pianki PUR uznanych producentów. Dla osiągnięcia najlepszych efektów izolacyjnych rekomendujemy piankę Crossin Hard 50.

Lambda (λ)
0,026W/(m•K)
Gęstość
≥ 49kg/m³
Nasiąkliwość
Wp ≤ 0,10 kg/m²

Dlaczego wybrać EKOizolacje?

Lider izolacji natryskowych

Jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych wykonawców izolacji natryskowych w woj. podkarpackim.

Okrąg
Aplikacja pianki PUR

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad dekady wykonujemy prace budowlane związane z izolacją obiektów przemysłowych pianą.

Okręg
Wykonawca izolacji pianą PUR

Szybkie terminy realizacji

Dzięki trzem niezależnym zespołom możemy realizować zamówienia szybko i sprawnie.

Okrąg ikon
Szybkie terminy izolacji pianą PUR
Monterzy izolacji - firma EKOizolacje

Autoryzacja Crossin

Posiadamy autoryzację marki Crossin – jednego z czołowych producentów pianek PUR.

Koło
Autoryzacja producenta pian Crossin

Własne zasilanie

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym – nie potrzebujemy zasilania od inwestora.

Koło ramka
Agregat prądotwórczy

Atrakcyjne ceny

Oferujemy bardzo korzystne ceny w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług izolacyjnych.

Koło obwód
Korzystne ceny izolacji pianą PUR

Sprawdź ile kosztuje Izolacja Obiektów Przemysłowych lub Rolniczych

  Zobacz wybrane Izolacje Pianką PUR

  Dowiedz się więcej o Izolacjach Natryskowych

  Poszukujesz skutecznej izolacji obiektów przemysłowych lub rolniczych?

  Poliuretan od bardzo wielu lat stosowany jest na szeroką skalę w przemyśle, produkcji i w wielu innych dziedzinach gospodarki. Z powodzeniem wykorzystuje się go np. jako termoizolator w przedmiotach mających jak najdłużej utrzymać zamierzoną temperaturę – lodówki, chłodnie, zbiorniki z gorącą cieczą itp.

  Termoizolacja natryskowa pianką poliuretanową to technologia, która zawsze była obecna w przemyśle, rolnictwie czy produkcji. Ocieplanie magazynów, hal produkcyjnych, obiektów rolniczych metodą natrysku piany to sprawdzony i niezastąpiony sposób na wielkie oszczędności. We wszystkich niemieszkalnych budynkach, ocieplanie za pomocą aplikacji piany poliuretanowej jest w pełni uzasadnione i poparte szeregiem zalet, których próżno doszukiwać się w innych materiałach izolacyjnych.

  Dlaczego wybrać piankę PUR?

  Pianka poliuretanowa potrafi przyjąć każdy kształt, dzięki czemu doskonale przylega do każdej, nawet bardzo nieregularnej struktury. W przypadku obiektów przemysłowych ma to niebagatelne znaczenie, gdyż w ten sposób można szybko i skutecznie zaizolować dosłownie każdą niewygodną wnękę i powierzchnię (a takich w przypadku budynków niemieszkalnych nie brakuje), co w przypadku ocieplania wełną lub styropianem staje się prawie niemożliwe (wielogodzinne sztukowanie i tak nie przynosi zadowalających efektów).

  Warto zwrócić także uwagę na czas jaki potrzebny jest do całkowitego wykonania termoizolacji. W przypadku modernizacji obiektów przemysłowych czy hal produkcyjnych, niezwykle istotna staje się szybkość wykonania termoizolacji (ze względu na nieprzerywanie procesów wytwórczych). Często zdarza się, że w przypadku wielkopowierzchniowych budynków, metoda natrysku pianki PUR to jedyne opłacalne i możliwe do zrealizowania rozwiązanie!

  Nasza oferta

  Izolacja termiczna obiektów przemysłowych wykonana za pomocą natrysku piany to niekwestionowane oszczędności dla firm. Firma EKOizolacje posiada spore doświadczenie w ocieplaniu wielkopowierzchniowych budynków. Zabezpieczamy dachy, izolujemy ściany, rury, poddasza, stropy itd. Jesteś zainteresowany wyceną prac? Chcesz wiedzieć jak skuteczna będzie nasza izolacja? Zadzwoń lub napisz do nas!

  Zadzwoń