Izolacje Obiektów
Przemysłowych i Rolniczych
Pianką Pur

Izolacje w przemyśle lub rolnictwie?
Wybierz piankę PUR!

Izolacje natryskową pianką PUR to obecnie najczęściej wybierana metoda przy termo- i hydroizolacji wszelkich obiektów przemysłowych oraz rolniczych, wielkopowierzchniowych, dachów płaskich, rur, systemów przemysłowych i wielu innych elementów wymagających solidnej, skutecznej i trwałej izolacji. Idealnie szczelna, jednorodna i trwała warstwa piany PUR doskonale zabezpiecza wszelkie elementy infrastruktury przemysłowej. Wybierając naszą firmę do montażu izolacji natryskowej możesz liczyć na profesjonalną aplikację najlepszych pianek PUR, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

EKOizolacje to ekipa monterów w dwóch niezależnych zespołach wykonujących izolacje natryskowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce południowo-wschodniej wykonujemy zaawansowane prace przy najbardziej wymagających obiektach. Na swoim koncie mamy ocieplenia kilku kościołów, izolacje zbiorników dla przemysłu spożywczego i metalurgicznego, ocieplenia domów drewnianych, hydroizolacje wielkopowierzchniowych dachów płaskich. Posiadamy umiejętności i doświadczenie z których skorzystało tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Polsce, ale również za granicą – ocieplaliśmy pianką PUR obiekty w Słowacji, Czechach oraz Austrii. Ty także możesz skorzystać z naszych usług!

 • hale przemysłowe
 • hale produkcyjne
 • hale magazynowe
 • chłodnie
 • rury
 • systemy przesyłowe
 • magazyny rolnicze
 • przechowalnie żywności, silosy
 • kurniki
 • fermy
 • chlewnie
 • budynki gospodarcze

Tak Działamy

Wycena ocieplenia pianką PUR

Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny

Pomiar przed ociepleniem pianką PUR

Pomiar

Przyjedziemy na miejsce i dokonamy pomiarów

Doradztwo w wyborze pianki PUR

Doradztwo

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie

Ocieplenie natryskową pianką poliuretanową

Montaż

Wykonamy profesjonalny natrysk piany PUR

Izolacje obiektów przemysłowych i rolniczych Pianką PUR

Najlepsze Materiały

Do izolacji obiektów przemysłowych i rolniczych stosujemy zamknięto-komórkowe pianki PUR uznanych producentów. Dla osiągnięcia najlepszych efektów izolacyjnych rekomendujemy piankę Crossin Attic Hard.

Lambda (λ)
0,021W/(m•K)
Gęstość
≥36kg/m³
Nasiąkliwość
Wp≤0,11kg/m²

Dlaczego wybrać EKOizolacje?

Lider Izolacji Natryskowych

Jesteśmy jedną z największych firm wykonujących izolacje natryskowe w woj. podkarpackim.

Lider Izolacji Natryskowych na Podkarpaciu

Wieloletnie Doświadczenie

Od ponad dekady wykonujemy prace budowlane związane z izolacją obiektów przemysłowych i rolniczych pianką.

Wieloletnie doświadczenie w ociepleniach Pianką PUR

Szybkie Terminy Realizacji

Dzięki trzem niezależnym zespołom możemy realizować zamówienia szybko i sprawnie.

Szybkie Terminy - Ocieplenie Poddasza Pianką PUR
EKOizolacje
EKOizolacje - Autoryzowany Wykonawca Crossin

Autoryzacja Crossin

Posiadamy autoryzację marki Crossin - jednego z czołowych producentów pianek PUR.

Własne zasilanie natrysku pianą

Własne Zasilanie

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym - nie potrzebujemy zasilania od inwestora.

Atrakcyjne ceny - pianowanie poddasza

Atrakcyjne Ceny

Oferujemy bardzo korzystne ceny w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług izolacyjnych.

Sprawdź ile kosztuje Izolacja Obiektów Przemysłowych lub Rolniczych
  Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych (wymagane).

Zobacz wybrane Izolacje Pianką PUR

Dowiedz się więcej o Izolacjach Natryskowych

Poliuretan od bardzo wielu lat stosowany jest na szeroką skalę w przemyśle, produkcji i w wielu innych dziedzinach gospodarki. Z powodzeniem wykorzystuje się go np. jako termoizolator w przedmiotach mających jak najdłużej utrzymać zamierzoną temperaturę – lodówki, chłodnie, zbiorniki z gorącą cieczą itp.

Termoizolacja natryskowa pianką poliuretanową to technologia, która zawsze była obecna w przemyśle, rolnictwie czy produkcji. Ocieplanie magazynów, hal produkcyjnych, obiektów rolniczych metodą natrysku piany to sprawdzony i niezastąpiony sposób na wielkie oszczędności. We wszystkich niemieszkalnych budynkach, ocieplanie za pomocą aplikacji piany poliuretanowej jest w pełni uzasadnione i poparte szeregiem zalet, których próżno doszukiwać się w innych materiałach izolacyjnych.

Pianka poliuretanowa potrafi przyjąć każdy kształt, dzięki czemu doskonale przylega do każdej, nawet bardzo nieregularnej struktury. W przypadku obiektów przemysłowych ma to niebagatelne znaczenie, gdyż w ten sposób można szybko i skutecznie zaizolować dosłownie każdą niewygodną wnękę i powierzchnię (a takich w przypadku budynków niemieszkalnych nie brakuje), co w przypadku ocieplania wełną lub styropianem staje się prawie niemożliwe (wielogodzinne sztukowanie i tak nie przynosi zadowalających efektów).

Warto zwrócić także uwagę na czas jaki potrzebny jest do całkowitego wykonania termoizolacji. W przypadku modernizacji obiektów przemysłowych czy hal produkcyjnych, niezwykle istotna staje się szybkość wykonania termoizolacji (ze względu na nieprzerywanie procesów wytwórczych). Często zdarza się, że w przypadku wielkopowierzchniowych budynków, metoda natrysku pianki PUR to jedyne opłacalne i możliwe do zrealizowania rozwiązanie!

Izolacja termiczna obiektów przemysłowych wykonana za pomocą natrysku piany to niekwestionowane oszczędności dla firm. Firma EKOizolacje posiada spore doświadczenie w ocieplaniu wielkopowierzchniowych budynków. Zabezpieczamy dachy, izolujemy ściany, rury, poddasza, stropy itd. Jesteś zainteresowany wyceną prac? Chcesz wiedzieć jak skuteczna będzie nasza izolacja? Zadzwoń lub napisz do nas!