Ocieplenie Stropu
Pianką Pur

Potrzebujesz skutecznie ocieplić
strop? Wybierz nowoczesne
izolacje pianką!

Ocieplenie stropu pianką PUR to obecnie najskuteczniejsza metoda termoizolacji! Idealnie szczelna, jednorodna i trwała warstwa piany zwiększy sprawność energetyczną twojego domu oraz zapewni ci komfortowe warunki w budynku zarówno w zimie jak i w lecie. Wybierając naszą firmę do montażu izolacji natryskowej możesz liczyć na profesjonalną aplikację najlepszych pianek PUR, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

EKOizolacje to ekipa monterów w dwóch niezależnych zespołach wykonujących izolacje natryskowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce południowo-wschodniej wykonujemy zaawansowane prace przy najbardziej wymagających obiektach. Na swoim koncie mamy ocieplenia kilku kościołów, izolacje zbiorników dla przemysłu spożywczego i metalurgicznego, ocieplenia domów drewnianych, hydroizolacje wielkopowierzchniowych dachów płaskich. Posiadamy umiejętności i doświadczenie z których skorzystało tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Polsce, ale również za granicą – ocieplaliśmy pianką PUR obiekty w Słowacji, Czechach oraz Austrii. Ty także możesz skorzystać z naszych usług!

Wykonamy izolację stropu twojego domu w bardzo konkurencyjnej cenie. Zastanawiasz się dlaczego jesteśmy w stanie zaproponować ceny niższe niż konkurencja? To proste – jesteśmy firmą, która wykonuje natryski codziennie, zużywając przy tym znaczne ilości piany PUR. Dzięki temu otrzymujemy od producentów materiał w referencyjnych cenach, niedostępnych dla firm, które zajmują się ocieplaniem natryskowym okazjonalnie.

Tak Działamy

Wycena ocieplenia pianką PUR

Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny

Pomiar przed ociepleniem pianką PUR

Pomiar

Przyjedziemy na miejsce i dokonamy pomiarów

Doradztwo w wyborze pianki PUR

Doradztwo

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie

Ocieplenie natryskową pianką poliuretanową

Montaż

Wykonamy profesjonalny natrysk piany PUR

Ocieplenie Stropu Pianką PUR

Najlepsze Materiały

Do ocieplania stropów domów stosujemy otwarto-komórkowe pianki PUR uznanych producentów. Dla osiągnięcia najlepszych efektów termoizolacyjnych rekomendujemy piankę Crossin Attic Soft.

Lambda (λ)
0,037W/(m•K)
Gęstość
8-10kg/m³
Nasiąkliwość
Wp≤0,85kg/m²

Dlaczego wybrać EKOizolacje?

Lider Izolacji Natryskowych

Jesteśmy jedną z największych firm wykonujących izolacje natryskowe w woj. podkarpackim.

Lider Izolacji Natryskowych na Podkarpaciu

Wieloletnie Doświadczenie

Od ponad dekady wykonujemy prace budowlane związane z izolacją stropu piankami PUR.

Wieloletnie doświadczenie w ociepleniach Pianką PUR

Szybkie Terminy Realizacji

Dzięki trzem niezależnym zespołom możemy realizować zamówienia szybko i sprawnie.

Szybkie Terminy - Ocieplenie Poddasza Pianką PUR
EKOizolacje
EKOizolacje - Autoryzowany Wykonawca Crossin

Autoryzacja Crossin

Posiadamy autoryzację marki Crossin - jednego z czołowych producentów pianek PUR.

Własne zasilanie natrysku pianą

Własne Zasilanie

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym - nie potrzebujemy zasilania od inwestora.

Atrakcyjne ceny - pianowanie poddasza

Atrakcyjne Ceny

Oferujemy bardzo korzystne ceny w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług izolacyjnych.

Sprawdź ile kosztuje Ocieplenie Stropu Pianą PUR
  Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych (wymagane).

Zobacz wybrane Izolacje Pianką PUR

Dowiedz się więcej o Izolacjach Natryskowych

Docieplenie stropu jest konieczne w przypadku poddaszy nieużytkowych, które nie są posiadają termoizolacji pod dachem. Zimny strych może przynosić ogromne straty ciepła, które z pewnością będą odbijać się na rachunkach za ogrzewanie. W takim wypadku termoizolacja stropu jest jedynym skutecznym rozwiązaniem, zapewniającym ochronę przed niskimi temperaturami zimą i upałami w lecie.

Współcześnie izolację termiczną stropów najczęściej wykonuje się za pomocą powszechnie dostępnych materiałów jak np. styropian lub wełna mineralna. Coraz częściej jednak sięga się po niezwykle funkcjonalną i skuteczną piankę poliuretanową nanoszoną za pomocą metody natrysku. Jest to podyktowane nie tylko niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, ale także innymi właściwościami, które sprawiają, że piana PUR zdecydowanie wybija się wśród materiałów termoizolacyjnych.

Warstwa izolacji z piany poliuretanowej znacznie lepiej sobie radzi z wilgocią niż np. izolacja z wełny mineralnej, która ma tendencję do chłonięcia wody i tym samym obniżania swojej wartości termoizolacyjnej (problem jest szczególnie widoczny gdy strop jest stosunkowo świeży).

Kolejną przewagą jest fakt idealnego dopasowania się do kształtów stropu, zwłaszcza, kiedy na płycie stropowej umieszczona jest np. prowizoryczna podłoga. Unikniemy w ten sposób ewentualnych mostków cieplnych, czyli miejsc, w których ubytek ciepła może być zwiększony z powodu braku całkowitej szczelności warstwy termoizolacyjnej. Podsumowując, ocieplenie stropu pianką PUR to aktualnie jedna z najlepszych dostępnych metod izolacji stropu.

Jeśli dalej zastanawiasz się czym ocieplić strop, zadzwoń do nas i przekonaj się, że aktualnie najlepszym rozwiązaniem jest natrysk pianki poliuretanowej. Zapraszamy!