Ocieplenie Stropu
Pianką PUR

Potrzebujesz skutecznie ocieplić
strop? Wybierz nowoczesne
izolacje pianką!

 • Wybierz izolację pianą PUR
 • Wybierz EKOizolacje
 • Opinie o nas

Ocieplenie stropu pianką PUR to obecnie najskuteczniejsza metoda termoizolacji! Idealnie szczelna, jednorodna i trwała warstwa piany zwiększy sprawność energetyczną twojego domu oraz zapewni ci komfortowe warunki w budynku zarówno w zimie jak i w lecie. Wybierając naszą firmę do montażu izolacji natryskowej możesz liczyć na profesjonalną aplikację najlepszych pianek PUR, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

EKOizolacje to ekipa monterów w trzech niezależnych zespołach wykonujących izolacje natryskowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce południowo-wschodniej wykonujemy zaawansowane prace przy najbardziej wymagających obiektach. Na swoim koncie mamy ocieplenia kilku kościołów, izolacje zbiorników dla przemysłu spożywczego i metalurgicznego, ocieplenia domów drewnianych, hydroizolacje wielkopowierzchniowych dachów płaskich. Posiadamy umiejętności i doświadczenie z których skorzystało tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Polsce, ale również za granicą – ocieplaliśmy pianką PUR obiekty w Słowacji, Czechach oraz Austrii. Ty także możesz skorzystać z naszych usług!

Firma ocieplała nam lekki strop. Przyjazd w ustalonym terminie. Byłem pozytywnie zaskoczony czasem wykonania. Dobry kontakt, pracownicy zostawili po sobie porządek. Polecam.

Bartosz Lipiński

Korzystałem z usługi ocieplania fundamentów. Prace ociepleniowe wykonano bardzo sprawnie i profesjonalnie. Właściciel wytłumaczył cały proces i odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo polecam.

Szymon

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z ta firma. Rzetelnie wykonane i profesjonalizm na każdym kroku.

Norbert Janiszowski

opinie

Opinie klientów

google.com

opinie

Opinie klientów EKOizolacje

oferteo.pl

Tak Działamy

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny

Pomiar na miejscu inwestycji

Pomiar

Przyjedziemy na miejsce i dokonamy pomiarów

Doradztwo w izolacji

Doradztwo

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie

Montaż izolacji PUR

Montaż

Wykonamy profesjonalny natrysk piany PUR

Ocieplenie stropu pianką PUR

Najlepsze materiały

Do ocieplania stropów domów stosujemy otwarto-komórkowe pianki PUR uznanych producentów. Dla osiągnięcia najlepszych efektów termoizolacyjnych rekomendujemy piankę Crossin Attic Soft.

Lambda (λ)
0,037W/(m•K)
Gęstość
8-10kg/m³
Nasiąkliwość
Wp≤0,85kg/m²

Dlaczego wybrać EKOizolacje?

Lider izolacji natryskowych

Jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych wykonawców izolacji natryskowych w woj. podkarpackim.

Okrąg
Aplikacja pianki PUR

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad dekady wykonujemy prace budowlane związane z izolacją stropu pianą PUR.

Okręg
Wykonawca izolacji pianą PUR

Szybkie terminy realizacji

Dzięki trzem niezależnym zespołom możemy realizować zamówienia szybko i sprawnie.

Okrąg ikon
Szybkie terminy izolacji pianą PUR
Monterzy izolacji - firma EKOizolacje

Autoryzacja Crossin

Posiadamy autoryzację marki Crossin – jednego z czołowych producentów pianek PUR.

Koło
Autoryzacja producenta pian Crossin

Własne zasilanie

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym – nie potrzebujemy zasilania od inwestora.

Koło ramka
Agregat prądotwórczy

Atrakcyjne ceny

Oferujemy bardzo korzystne ceny w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług izolacyjnych.

Koło obwód
Korzystne ceny izolacji pianą PUR

Sprawdź ile kosztuje Ocieplenie Stropu Pianką PUR

  Zobacz wybrane Izolacje Pianką PUR

  Dowiedz się więcej o Izolacjach Natryskowych

  Dlaczego skuteczna izolacja stropu jest istotna?

  Docieplenie stropu jest konieczne w przypadku poddaszy nieużytkowych, które nie są posiadają termoizolacji pod dachem. Zimny strych może przynosić ogromne straty ciepła, które z pewnością będą odbijać się na rachunkach za ogrzewanie. W takim wypadku termoizolacja stropu jest jedynym skutecznym rozwiązaniem, zapewniającym ochronę przed niskimi temperaturami zimą i upałami w lecie.

  Izolacja stropu pianką PUR

  Współcześnie izolację termiczną stropów najczęściej wykonuje się za pomocą powszechnie dostępnych materiałów jak np. styropian lub wełna mineralna. Coraz częściej jednak sięga się po niezwykle funkcjonalną i skuteczną piankę poliuretanową nanoszoną za pomocą metody natrysku. Jest to podyktowane nie tylko niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, ale także innymi właściwościami, które sprawiają, że piana PUR zdecydowanie wybija się wśród materiałów termoizolacyjnych.

  Warstwa izolacji z piany poliuretanowej znacznie lepiej sobie radzi z wilgocią niż np. izolacja z wełny mineralnej, która ma tendencję do chłonięcia wody i tym samym obniżania swojej wartości termoizolacyjnej (problem jest szczególnie widoczny gdy strop jest stosunkowo świeży).

  Kolejną przewagą jest fakt idealnego dopasowania się do kształtów stropu, zwłaszcza, kiedy na płycie stropowej umieszczona jest np. prowizoryczna podłoga. Unikniemy w ten sposób ewentualnych mostków cieplnych, czyli miejsc, w których ubytek ciepła może być zwiększony z powodu braku całkowitej szczelności warstwy termoizolacyjnej. Podsumowując, ocieplenie stropu pianką PUR to aktualnie jedna z najlepszych dostępnych metod izolacji stropu.

  Nasza oferta

  Jeśli dalej zastanawiasz się czym ocieplić strop, zadzwoń do nas i przekonaj się, że aktualnie najlepszym rozwiązaniem jest natrysk pianki poliuretanowej. Zapraszamy!

  Zadzwoń