Ocieplenie Ścian
Pianką Pur

Potrzebujesz skutecznie ocieplić
ściany? Wybierz nowoczesne
izolacje pianką!

Ocieplenie ścian pianką PUR to obecnie najskuteczniejsza metoda termoizolacji! Idealnie szczelna, jednorodna i trwała warstwa piany zwiększy sprawność energetyczną twojego domu oraz zapewni ci komfortowe warunki w całym budynku zarówno w zimie jak i w lecie. Wybierając naszą firmę do montażu izolacji natryskowej możesz liczyć na profesjonalną aplikację najlepszych pianek PUR, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

EKOizolacje to ekipa monterów w dwóch niezależnych zespołach wykonujących izolacje natryskowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce południowo-wschodniej wykonujemy zaawansowane prace przy najbardziej wymagających obiektach. Na swoim koncie mamy ocieplenia kilku kościołów, izolacje zbiorników dla przemysłu spożywczego i metalurgicznego, ocieplenia domów drewnianych, hydroizolacje wielkopowierzchniowych dachów płaskich. Posiadamy umiejętności i doświadczenie z których skorzystało tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Polsce, ale również za granicą – ocieplaliśmy pianką PUR obiekty w Słowacji, Czechach oraz Austrii. Ty także możesz skorzystać z naszych usług!

Wykonamy ocieplenie ścian twojego domu w bardzo konkurencyjnej cenie. Zastanawiasz się dlaczego jesteśmy w stanie zaproponować ceny niższe niż konkurencja? To proste – jesteśmy firmą, która wykonuje natryski codziennie, zużywając przy tym znaczne ilości piany PUR. Dzięki temu otrzymujemy od producentów materiał w referencyjnych cenach, niedostępnych dla firm, które zajmują się ocieplaniem natryskowym okazjonalnie.

Tak Działamy

Wycena ocieplenia pianką PUR

Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny

Pomiar przed ociepleniem pianką PUR

Pomiar

Przyjedziemy na miejsce i dokonamy pomiarów

Doradztwo w wyborze pianki PUR

Doradztwo

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie

Ocieplenie natryskową pianką poliuretanową

Montaż

Wykonamy profesjonalny natrysk piany PUR

Ocieplenie Ścian Pianką PUR

Najlepsze Materiały

Do ocieplania ścian domów stosujemy zamknięto-komórkowe pianki PUR uznanych producentów. Dla osiągnięcia najlepszych efektów termoizolacyjnych rekomendujemy piankę Crossin Wall.

Lambda (λ)
0,022W/(m•K)
Gęstość
≥36kg/m³
Nasiąkliwość
Wp≤0,11kg/m²

Dlaczego wybrać EKOizolacje?

Lider Izolacji Natryskowych

Jesteśmy jedną z największych firm wykonujących izolacje natryskowe w woj. podkarpackim.

Lider Izolacji Natryskowych na Podkarpaciu

Wieloletnie Doświadczenie

Od ponad dekady wykonujemy prace budowlane związane z izolacją ścian piankami PUR.

Wieloletnie doświadczenie w ociepleniach Pianką PUR

Szybkie Terminy Realizacji

Dzięki trzem niezależnym zespołom możemy realizować zamówienia szybko i sprawnie.

Szybkie Terminy - Ocieplenie Poddasza Pianką PUR
EKOizolacje
EKOizolacje - Autoryzowany Wykonawca Crossin

Autoryzacja Crossin

Posiadamy autoryzację marki Crossin - jednego z czołowych producentów pianek PUR.

Własne zasilanie natrysku pianą

Własne Zasilanie

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym - nie potrzebujemy zasilania od inwestora.

Atrakcyjne ceny - pianowanie poddasza

Atrakcyjne Ceny

Oferujemy bardzo korzystne ceny w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług izolacyjnych.

Sprawdź ile kosztuje Ocieplenie Ścian Pianą PUR
  Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych (wymagane).

Zobacz wybrane Izolacje Pianką PUR

Dowiedz się więcej o Izolacjach Natryskowych

Obecnie, izolacja ścian w budynkach wszelkiego typu to konieczność. Nieocieplone domy to niewyobrażalne marnotrawstwo energii cieplnej wytwarzanej w dowolny sposób. Większość domów jednorodzinnych ocieplana jest od zewnątrz, jednak istnieje sporo budowli, które nie mogą być ocieplane w ten sposób i jedynym wyjściem jest ocieplenie wewnętrzne.

Jest wiele przypadków, które uniemożliwiają izolację zewnętrznych ścian. Do najbardziej powszechnych możemy zaliczyć np. elewację z cegły klinkierowej, lub np. budynek zabytkowy będący pod nadzorem konserwatorskim (kamienice, kościoły). Wtedy należy zastosować wewnętrzną metodę ocieplania.

O czym należy pamiętać przy ocieplaniu tego typu? Izolacja ścian od środka zabiera cenną przestrzeń użytkową budynku. Wówczas niezwykle istotna staje się grubość warstwy zastosowanego izolatora. Drugą istotną rzeczą jest fakt, iż przegroda izolowana od wewnątrz będzie wystawiona na zewnętrzny chłód, przez co może stać się bardziej narażona na zawilgocenie i ewentualne uszkodzenia. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na odpowiedni materiał oraz na odpowiednią grubość izolacji, tak by zapobiec kondensacji pary wodnej w przegrodzie.

Jednym z najlepszych materiałów do ociepleń wewnętrznych jest pianka poliuretanowa nakładana metodą natrysku. Po pierwsze pianka posiada bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła, dzięki czemu warstwa izolacji może być naprawdę cienka (10cm pianki odpowiada 13-15cm styropianu). Po drugie pianka (otwarto-komórkowa) posiada zdolność dyfuzji pary wodnej. To chroni wszelkie elementy konstrukcyjne przed zawilgoceniem i w konsekwencji przegniciem.

Trwałość warstwy z pianki PUR, przy zachowaniu stałej, wysokiej zdolności termoizolacji, liczona jest w dziesiątkach lat. O skuteczności tego materiału niech świadczy również fakt, iż jest on najczęściej wybieranym materiałem przy ocieplaniu maksymalnie oszczędnych – domów pasywnych.

Firma EKOizolacje wykonuje wewnętrzne ocieplenie ścian wszelkich budowli. Stosując natryskową piankę PUR zapewniamy skuteczną termoizolację na długie lata. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń już teraz i dołącz do grona zadowolonych klientów!