Ocieplenie Poddasza
Pianką Pur

Potrzebujesz skutecznie ocieplić poddasze? Wybierz nowoczesne
izolacje pianką!

Ocieplenie poddasza pianką PUR to obecnie najskuteczniejsza metoda termoizolacji! Idealnie szczelna, jednorodna i trwała warstwa piany zwiększy sprawność energetyczną twojego domu oraz zapewni ci komfortowe warunki na poddaszu zarówno w zimie jak i w lecie. Wybierając naszą firmę do montażu izolacji natryskowej możesz liczyć na profesjonalną aplikację najlepszych pianek PUR, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

EKOizolacje to ekipa monterów w dwóch niezależnych zespołach wykonujących izolacje natryskowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce południowo-wschodniej wykonujemy zaawansowane prace przy najbardziej wymagających obiektach. Na swoim koncie mamy ocieplenia kilku kościołów, izolacje zbiorników dla przemysłu spożywczego i metalurgicznego, ocieplenia domów drewnianych, hydroizolacje wielkopowierzchniowych dachów płaskich. Posiadamy umiejętności i doświadczenie z których skorzystało tysiące klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Polsce, ale również za granicą – ocieplaliśmy pianką PUR obiekty w Słowacji, Czechach oraz Austrii. Ty także możesz skorzystać z naszych usług!

Wykonamy izolację poddasza twojego domu w bardzo konkurencyjnej cenie. Zastanawiasz się dlaczego jesteśmy w stanie zaproponować ceny niższe niż konkurencja? To proste – jesteśmy firmą, która wykonuje natryski codziennie, zużywając przy tym znaczne ilości piany PUR. Dzięki temu otrzymujemy od producentów materiał w referencyjnych cenach, niedostępnych dla firm, które zajmują się ocieplaniem natryskowym okazjonalnie.

opinie

google.com

opinie

oferteo.pl

Tak Działamy

Wycena ocieplenia pianką PUR

Kontakt

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny

Pomiar przed ociepleniem pianką PUR

Pomiar

Przyjedziemy na miejsce i dokonamy pomiarów

Doradztwo w wyborze pianki PUR

Doradztwo

Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie

Ocieplenie natryskową pianką poliuretanową

Montaż

Wykonamy profesjonalny natrysk piany PUR

Ocieplenie Poddasza Pianką PUR

Najlepsze Materiały

Do ocieplania poddaszy domów stosujemy otwarto-komórkowe pianki PUR uznanych producentów. Dla osiągnięcia najlepszych efektów termoizolacyjnych rekomendujemy piankę Crossin Attic Soft.

Lambda (λ)
0,037W/(m•K)
Gęstość
8-10kg/m³
Nasiąkliwość
Wp≤0,85kg/m²

Dlaczego wybrać EKOizolacje?

Lider Izolacji Natryskowych

Jesteśmy jedną z największych firm wykonujących izolacje natryskowe w woj. podkarpackim.

Lider Izolacji Natryskowych na Podkarpaciu

Wieloletnie Doświadczenie

Od ponad dekady wykonujemy prace budowlane związane z izolacją poddasza pianą.

Wieloletnie doświadczenie w ociepleniach Pianką PUR

Szybkie Terminy Realizacji

Dzięki trzem niezależnym zespołom możemy realizować zamówienia szybko i sprawnie.

Szybkie Terminy - Ocieplenie Poddasza Pianką PUR
EKOizolacje
EKOizolacje - Autoryzowany Wykonawca Crossin

Autoryzacja Crossin

Posiadamy autoryzację marki Crossin - jednego z czołowych producentów pianek PUR.

Własne zasilanie natrysku pianą

Własne Zasilanie

Dysponujemy własnym agregatem prądotwórczym - nie potrzebujemy zasilania od inwestora.

Atrakcyjne ceny - pianowanie poddasza

Atrakcyjne Ceny

Oferujemy bardzo korzystne ceny w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług izolacyjnych.

Sprawdź ile kosztuje Ocieplenie Poddasza Pianką
  Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych (wymagane).

Zobacz wybrane Izolacje Pianką PUR

Dowiedz się więcej o Izolacjach Natryskowych

Poddasze użytkowe, jak mało które pomieszczenie, powinno posiadać poprawnie wykonaną, szczelną termo oraz hydroizolację. Wynika to nie tylko z dążenia do maksymalnej energooszczędności domu, ale także z kwestii wieloletniej, bezpiecznej eksploatacji dachu i samego poddasza.

Zdarza się bowiem, iż niepoprawnie wykonana izolacja przeciwwilgociowa na poddaszu może prowadzić do zbyt dużego zawilgocenia w pomieszczeniu, czy np. zagrzybienia więźby dachowej, czego następstwem będzie osłabienie całej konstrukcji.

Należy sobie zdać sprawę, że poddasze jest częścią budynku najbardziej narażoną na wahania temperatur, dlatego też izolacja powinna być w tym miejscu solidna, trwała, bez żadnych ubytków oraz powinna doskonale radzić sobie z wilgocią.

Aktualnie najkorzystniejszym materiałem stosowanym w przypadku izolacji termicznej i przeciwwilgociowej poddaszy jest pianka poliuretanowa nanoszona metodą natrysku. Technologia natrysku piany posiada liczne zalety i zdobywa niekwestionowaną przewagę nad dotychczasowymi metodami ocieplania i izolacji poddasza (ocieplanie styropianem, bądź wełną mineralną).

Najważniejsze cechy, które przemawiają na korzyść pianki PUR to między innymi:

  • najniższy współczynnik przewodzenia ciepła z dostępnych powszechnie materiałów izolacyjnych – tylko 0,021–0,020 W/m x K;
  • brak mostków cieplnych – warstwa izolacji nakładana jest jednym ciągiem, bez przerw i miejsc styku, powodujących znaczne ubytki ciepła;
  • przyczepność do podłoża – pianka poliuretanowa świetnie przylega do każdej powierzchni, dzięki czemu możliwa jest izolacja miejsc trudno dostępnych, o niejednorodnej fakturze, załamanych, nierównych itp.;niewielka masa własna – w przypadku ocieplenia poddasza ma to niebagatelne znaczenie, gdyż stosując piankę PUR mamy pewność, że konstrukcja dachu nie jest zbyt obciążona i posłuży nam przez długie lata (możliwe jest także ocieplenie i modernizacja starszych poddaszy, gdzie więźba dachowa może być już wysłużona).

To tylko kilka zalet, dzięki którym pianka PUR zdecydowanie wybija się na tle pozostałych materiałów wykorzystywanych do tej pory przy izolacjach termicznych i przeciwwilgociowych poddaszy. Jeśli zatem przymierzasz się do ocieplania poddasza użytkowego, koniecznie dowiedz się więcej o izolacjach natryskowych pianką PUR.

Firma EKOizolacje specjalizuje się w kompleksowym ocieplaniu poddaszy metodą natrysku piany. Skorzystaj z naszych usług i już teraz dokonaj przybliżonej wyceny izolacji poddasza, korzystając z naszego formularza wyceny.