Ocieplenie domu

Chcesz ocieplić skutecznie dom i oszczędzać energię?

Ocieplenie domu pianką PUR

 

  • Największy wykonawca – najniższe ceny na Podkarpaciu
  • Fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej pianki PUR
  • Bezpłatne pomiary, szybkie terminy realizacji
budowniczy4

Nie czekaj i Zadzwoń

605 444 474

Lub wypełnij formularz wyceny

Szybka wycena

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O IZOLACJI DOMÓW PIANKĄ PUR

W budownictwie od lat zwraca się coraz większą uwagę na prawidłowe i skuteczne ocieplenie domów jedno i wielorodzinnych. W dobie nieustannie rosnących cen paliw oraz w obliczu niekorzystnej dla środowiska, zwiększonej emisji dwutlenku węgla do atmosfery, efektywna izolacja staje się niezwykle istotną częścią nowoczesnych, energooszczędnych budynków.

 

Warto zwrócić uwagę iż straty energii przeznaczonej na ogrzanie pomieszczeń, przy nieprawidłowo wykonanym ociepleniu oraz błędnie zaprojektowanych i wykonanych ścianach czy przegrodach, mogą osiągać wartości rzędu 70%! Czy w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszej technologii stać nas na takie marnotrawstwo? Oczywiście, że nie! Dlatego warto już dziś pomyśleć o trwałej, niezawodnej termoizolacji, która zabezpieczy nasz nowy dom lub pozwoli w znaczący sposób podnieść energooszczędność domu już stojącego.

 

Obecnie ocieplenia domów wykonuje się za pomocą kilku popularnych materiałów, jak styropian czy wełna mineralna. Ostatnimi laty jednak największe uznanie zdobywa pianka poliuretanowa nakładana techniką natrysku. Izolacje natryskowe są metodą niezwykle skuteczną i posiadającą mnóstwo zalet w stosunku do innych materiałów izolacyjnych. Można przytoczyć choćby najniższy wskaźnik przepuszczalności ciepła, brak mostków cieplnych, czy brak pylenia. Pozytywnych cech jest jednak znacznie więcej, o czym można przeczytać na stronie – natrysk pianki PUR

 

Firma EKOizolacje oferuje całą gamę usług związanych z termoizolacją domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, bloków mieszkalnych itd. Wykonujemy ocieplenia każdego elementu konstrukcyjnego, od fundamentów, aż po dach! Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów!

 

Nasze realizacje

Od ponad 7 lat wykonujemy ocieplenia natryskowe na terenie całego kraju. Oto kilka wybranych realizacji!