O firmie

EKOizolacje

Izolacja dla domu – ciepło dla Ciebie!

Firma EKOizolacje istnieje na rynku izolacji natryskowych od ponad pięciu lat. W tym czasie zaufało nam setki klientów będących inwestorami prywatnymi oraz podmiotami gospodarczymi. Jesteśmy jedną z największym firm wykonujących izolacje pianką PUR na południu Polski. Obecnie jednak poszerzamy zasięg działalności i otwieramy swoje punkty w Krakowie oraz Polsce północnej.

Nasza ekipa to doświadczeni monterzy, którzy odznaczają się profesjonalizmem oraz wysoką kulturą pracy. Większość z nich to uznani fachowcy – niejednokrotnie prowadzą szkolenia z natrysku piany w różnych częściach kraju. To ludzie, którzy są na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi z zakresu izolacji natryskowych.

Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym. Posiadamy renomowane agregaty do natrysku piany o różnej mocy. Stosowane są one w zależności od specyfiki danego zlecenia. Proces natrysku wspierany jest przez system komputerowy, który ma ułatwić nałożenie warstw izolacji o równej grubości. Do działania maszyn natryskowych wykorzystujemy własny prąd, uzyskiwany z agregatu prądotwórczego.

W procesie natrysku wykorzystujemy przede wszystkim pianki firmy Demilec – uznanego na całym świecie producenta pian poliuretanowych. Produkty tego producenta to wysokojakościowe piany o bardzo dobrych parametrach technicznych oraz szerokim zastosowaniu. W zależności od potrzeb stosujemy pianki otwarto- bądź zamknięto-komórkowe.

Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą firm: